GminaMarcinowice

Home / Gospodarka odpadami
Autor:Publikacja: leon

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, która weszła w życie 1 stycznia 2012r. i nałożyła na Gminy obowiązek zorganizowania nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi spowodowała rewolucję w dotychczasowym sposobie gospodarowania tymi odpadami.

Ponieważ nowy system gospodarki odpadami komunalnymi, który będzie obowiązywał na terenie Gminy Marcinowice już od 1 lipca 2013r., budzi wiele pytań zachęcamy Państwa do ich zadawania. Na każde pytanie będziemy się starali odpowiedzieć zgodnie z posiadaną przez nas wiedzą i obowiązującymi przepisami.

Pytania można zadawać telefonicznie pod nr telefonu 74/ 8503486 lub 74/8503482 w godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 lub drogą mailową na adres: gk@marcinowice.pl

Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania i dołączyliśmy do nich odpowiedzi. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Jeżeli nie znajdziecie wśród nich odpowiedzi na nurtujące Państwa wątpliwości prosimy dzwonić lub mailować. Lista pytań i odpowiedzi będzie aktualizowana.

Zobacz również

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź