piątek, 22 lutego 2019r.
   
Czcionka

Spotkanie ze specjalistami z Sudeckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych

Pożyczki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw będą tematem spotkania ze specjalistami Sudeckiego Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych (SSIG), które
odbędzie się 22.11.2017r. o godz. 12:00 w Urzędzie Gminy Marcinowice.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą. Zaproszeni goście przedstawią ofertę produktów finansowych, a także udzielać będą bezpłatnych, indywidualnych porad i konsultacji.

Oferta SSIG od lat wyróżnia się na rynku preferencyjnymi warunkami dostępnych środków, które obecnie są oprocentowane już od poziomu 1,83%, bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji.

Obecnie SSIG wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. oferuje m. in.  ponad  10 000 000 zł w ramach Instrumentu Finansowego - Pożyczka Rozwojowa, który jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014 – 2020. Środki te są przeznaczone dla dolnośląskich przedsiębiorstw na przedsięwzięcia zwiększające zastosowanie innowacji w przedsiębiorstwach oraz przedsięwzięcia rozwojowe i inwestycje, przyczyniające się do zwiększenia ich konkurencyjności m. in. poprzez:
1. wprowadzanie innowacyjnych produktów, procesów oraz usług,
2. rozwój/rozbudowę istniejącego przedsiębiorstwa,
3. inwestycje w sprzęt produkcyjny, nowoczesne maszyny i urządzenia prowadzące do zwiększenia skali działalności lub wzrostu zasięgu oferty firmy.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy w środę, 22 listopada,
o godz. 12:00 do Urzędu Gminy Marcinowice.

W przypadku pytań dotyczących spotkania, informacji udziela pracownik Stowarzyszenia:

Paweł Dochniak

Specjalista ds. organizacji i promocji

tel. 695 946 414; 74 646 29 12

 

 

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice