GminaMarcinowice

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Joanna Anioł

Życzenia dla Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki w Marcinowicach z siedzibą w Wirach

 

Podczas XIV sesji Rady Gminy Marcinowice w dniu 26.09.2019 r., odbyło się uroczyste pożegnanie Dyrektor Biblioteki Publicznej w Marcinowicach Pani Marii Wasilewskiej w związku z odejściem na zasłużoną emeryturę. Pani Dyrektor swoją ścieżkę zawodową rozpoczynała jako księgowa, następnie pracowała jako bibliotekarka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Marcinowicach a następnie jako nauczyciel w Zespole Szkół w Marcinowicach.

Dnia 28.03.2003 r. powołana została na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Marcinowicach gdzie przepracowała ponad 16 lat.

Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń złożył Pani Dyrektor najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za owocną współpracę i zaangażowanie w pracę na rzecz rozwoju czytelnictwa w gminie.

Wyrażając wdzięczność za trud i wysiłek codziennej pracy Wójt Gminy wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Arturem Fiołkiem oraz Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach Dawidem Sobczykiem, Wiceprzewodniczącymi Rady Gminy Marcinowice Iwoną Wiśniewską i Waldemarem Krzyśków wręczyli Pani Marii Wasilewskiej  kwiaty oraz drobne upominki. Nie zabrakło także pysznego tortu okolicznościowego.

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź