GminaMarcinowice

Home / Informacje dla rolników
Autor:Publikacja: Joanna Anioł

Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń Wiejskich

 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zapraszają Koła Gospodyń Wiejskich do udział w konkursie kulinarnym „Bitwa Regionów”. W tej edycji konkursu oceniany będzie pomysł na potrawę regionalną oraz jej prezentacja w formie krótkiego filmu video.

– Tegoroczna, szósta edycja będzie odbywała się w warunkach trwającej epidemii COVID-19 i podobnie jak nasze życie przeniesie się częściowo do przestrzeni wirtualnej. Zapraszamy uczestniczki do prezentacji potraw w formie multimedialnej. Mamy nadzieję, że to wyzwanie będzie dla pań ciekawe – zachęca minister Grzegorz Puda.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie przez upoważnionego przedstawiciela KGW do Organizatora w terminie do 30 czerwca 2021r.drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.bitwaregionow.pl oraz pracy konkursowej. W tym roku pula nagród wyniesie ponad 35 tys. złotych.

Więcej szczegółów oraz regulamin dostępny na www.bitwaregionow.pl oraz na profilu Polska smakuje na Facebooku. Zgłoszenia można także wysyłać za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie KOWR www.kowr.gov.pl/konkurs

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź