GminaMarcinowice

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Joanna Anioł

DIAMENTOWE GODY PAŃSTWA TYMIŃSKICH

 

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale na szczególną uwagę zasługują tak wspaniałe rocznice jak 60-lecie pożycia małżeńskiego.

Właśnie taką rocznicę w dniu 28 września 2019 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy obchodzili Państwo Anna i Bronisław Tymińscy mieszkańcy Szczepanowa.
Uroczystość długoletniego pożycia małżeńskiego to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.
Zgodność pożycia małżeńskiego, trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej przed sześćdziesięciu latami rodziny – jest godny naśladowania. Dlatego został on zauważony i doceniony przez Pana Stanisław Leń Wójta Gminy Marcinowice, który wręczył Jubilatom pamiątkowy dyplom oraz kosz kwiatów i słodkich upominków.

Dostojnym Jubilatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życzymy długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, oraz radości z dzieci, wnuków i prawnuków.

 

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź