GminaMarcinowice

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Joanna Anioł

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

 

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/2022 – w imieniu władz samorządowych Gminy Marcinowice składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim naszym Uczniom życzę,  aby nauka w nowym roku szkolnym 2021/2022 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobyta wiedza umożliwiała osiągnięcie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji. Niech nadchodzące miesiące będą nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy, ale niech niosą  ze sobą również wiele radości, życzliwości, lojalności i przyjaźni.

Szczególnie życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

 

Wójt Gminy Marcinowice

        Stanisław Leń

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź