GminaMarcinowice

Home / Aktualności / Ogłoszenia i komunikaty
Autor:Publikacja: Administrator 2

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Marcinowice od 18 maja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne, zgodnie z Zarządzeniem Nr 37/2020 Wójta Gminy Marcinowice z dnia 15.05.2020 w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy Marcinowice, w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirua COVID-19, wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu Urzędu.

Urząd nadal pracował będzie w trybie szczególnym, w systemie ograniczonej dostępności dla interesantów, jednakże czynny będzie dla mieszkańców w godzinach:

7.00–15.00 – poniedziałek, środa, czwartek

7.00-17.00 – wtorek

7.00-13.00 – piątek.

Sprawy pilne, wymagające obecności w Urzędzie będzie można załatwić przy zachowaniu odpowiednich odległości i minimalnym kontakcie z innymi interesantami.
Wszyscy interesanci podczas wizyty w urzędzie zobowiązani są poruszać się w maseczkach ochronnych lub innym nakryciu ust i nosa oraz w rękawiczkach, a także zachować bezpieczną odległość od innych osób. Dodatkowo w urzędzie obowiązuje dezynfekcja rąk. Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad, mają one na celu nasze wspólne bezpieczeństwo.Obsługa interesantów odbywała się będzie w ustanowionych strefach, tj.: pokój nr. 1 (Sala Narad Urzędu Gminy Marcinowice.

 

Zarządzenie 37.20

 

 

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź