GminaMarcinowice

Home / Aktualności / Galerie zdjęć
Autor:Publikacja: Administrator 2

Witamy nowo narodzonych mieszkańców!

Michalinka, Antoś, Filip, Natan, Staś i Wojtuś - witajcie w Gminie Marcinowice!

Narodziny dziecka to zawsze wielkie szczęście i ogromne emocje dla całej rodziny. Jest to również  radość dla lokalnej społeczności, która w ten sposób powiększa się o nowych mieszkańców. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nowo narodzonych dzieci pakiet powitalny, w skład którego wchodzą: kocyk, ręcznik, śliniak, miś przytulanka oraz list gratulacyjny skierowany do rodziców i maluszka. Pierwsze upominki dla dzieci urodzonych w tym roku wręczył Stanisław Leń – wójt Gminy Marcinowice.

Liczymy, na to że dzięki takim małym inicjatywom oraz przez inwestycje takie jak budowa Klubu Malucha czy rozbudowa Publicznego Przedszkola przyczynimy się do rozwoju rodzin, a Gmina Marcinowice będzie chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci. – mówi wójt.

Od początku roku w Gminie Marcinowice na świat przyszło 29 dzieci – 13 dziewczynek i 16 chłopców.

Pakiet powitalny przysługuje każdemu dziecko urodzonemu po 1 stycznia 2021 r. Warunkiem jego otrzymania jest zameldowanie dziecka na terenie Gminy Marcinowice, a wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 74 8585226.

Nowym mieszkańcom życzymy zdrowia, spełnienia marzeń oraz realizacji najbardziej odważnych planów.

 

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź