GminaMarcinowice

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Joanna Anioł

Procedura zakupu węgla po preferencyjnych cenach na ternie Gminy Marcinowice

 

Informujemy, że spółka Tauron Wydobycie SA z siedzibą w Jaworznie została wskazana jako podmiot uprawniony do prowadzenia sprzedaży gminom paliwa stałego na terenie niektórych gmin powiatów: świdnickiego oraz wałbrzyskiego. Na obszarze działania spółki Tauron Wydobycie SA znalazły się m.in. gminy: Marcinowice, Jaworzyna Śląska, Świdnica, Świebodzice, Boguszów Gorce, Mieroszów, Głuszyca, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój.

 

 

Po otrzymaniu węgla na teren naszej gminy mieszkańcy, którzy złożyli wniosek o preferencyjny zakup paliwa stałego dla gospodarstwa domowego i wniosek ten został pozytywnie zweryfikowany, będą według kolejności złożenia wniosków powiadamiani telefonicznie o dostępności węgla i wystawieniu faktury za węgiel. Po opłaceniu faktury za węgiel, mieszkaniec otrzyma informacje dotyczące odbioru węgla z miejsc wskazanych poniżej:

INTERFUEL Łukasz Bilicki ,Wirki 34A, 58-124 Marcinowice

Jerzy Zakrzewski, Marcinowice – ul. Juliana Tuwima 24, 58-124 Marcinowice

 

Oferowany węgiel pochodzi z polskich kopalń: Zakład Górniczy Sobieski / Zakład Górniczy Janina

 

Cena za 1 tonę węgla dla mieszkańców gminy Marcinowice jest niezależna od sortymentu i wynosi 2000 zł brutto. Cena nie zawiera transportu węgla ze składu do miejsca zamieszkania.

Wpłatę za zakup węgla należy dokonać po pozytywnej weryfikacji wniosku przez pracownika Urzędu.

 

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź