GminaMarcinowice

Home / Aktualności / Czas wolny
Autor:Publikacja: Administrator 2

Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet w Marcinowicach

Takich obchodów Dnia Kobiet jeszcze w Marcinowicach nie było. 11 marca odbędzie się wyjątkowe wydarzenie “O Kobietach, dla Kobiet”. Na spotkanie zaprasza Wójt Gminy Marcinowice Stanisław Leń oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Marcinowicach. W tym dniu mieszkanki gminy Marcinowice wezmą udział w spotkaniach, konsultacjach i poradach z różnych dziedzin - od zdrowia po porady związane z makijażem i modą.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na profilaktykę nowotworów piersi. Fundacja eRAKobiet poprowadzi praktyczne warsztaty samobadania i wykrywania zmian nowotworowych na specjalnym fantomie. Każda z Pań będzie miała okazję spróbować znaleźć na fantomie guzy, dzięki czemu łatwiej będzie zidentyfikować ewentualne zmiany chorobowe we własnym ciele.

Na konsultacje z zakresu kosmetologii, pielęgnacji własnego ciała oraz pokaz makijażu zaprosi Atelier Piękna Katarzyna Kędzior. 

Najnowsze trendy w modzie zaprezentuje Martha Butik Fashion

Konsultacje i pokaz zabiegu z zakresu kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej – Gabinet Kosmetologiczny Wonderland, mgr. kosmetologii Klaudia Cieplińska

Panie skorzystają również z konsultacji i badania skóry głowy i włosów pod okiem Trychologa i Kosmetologa Patrycji Gabryliszyn.

O książkach, a szczególnie o nowościach czytelniczych porozmawiacie z blogerką Zaczytana.book, czyli Barbarą Bandyk.

Każda z Pań będzie miała także okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej w studio przygotowanym przez fotografa Piotra Romanowicza.

O godzinie 19.00 zapraszamy na koncert Szymona Wiraszki z zespołem, symboliczną lampkę szampana oraz mały poczęstunek z niespodzianką.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 11 marca o godz. 17.00 w sali wielofunkcyjnej Publicznego Przedszkola w Marcinowicach.

Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy na wydarzenie odbywają się wyłącznie w formie on-line poprzez wypełnienie poniższego formularza.

https://forms.gle/f4xkBeCw2H6jMXsSA

Na spotkanie zapraszamy mieszkanki Gminy Marcinowice.

Lista dostępnych wydarzeń towarzyszących jest otwarta, dlatego zapraszamy do kontaktu firmy i osoby, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę podczas eventu.

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź