GminaMarcinowice

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Administrator 2

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla Wójta Gminy Marcinowice

Rada Gminy Marcinowice podjęła uchwałę o wotum zaufania i udzieliła absolutorium z wykonania budżetu za rok 2019 Wójtowi Gminy Marcinowice Stanisławowi Leniowi. Głosowanie poprzedzone zostało debatą nad raportem o stanie gminy. W głosowaniu udział wzięło 15 radnych, którzy jednogłośnie podjęli obie uchwały. Pozytywną opinię w sprawie udzielenia absolutorium wydała wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Rady Gminy.

– Dziękuję radnym za udzielone absolutorium i zaufanie. Gmina Marcinowice rozwija się, czego efekty widać po pozyskanych środkach i zrealizowanych inwestycjach w roku 2019. Udzielone absolutorium to efekt pracy wielu osób, które działają w strukturach Urzędu Gminy i poszczególnych jednostek organizacyjnych. Za ich zaangażowanie i współpracę bardzo dziękuję – mówił Wójt Gminy Marcinowice.

Przed nami kolejne wyzwania i cele, które stawiamy sobie na najbliższe miesiące i lata. Dobra współpraca i wspólna chęć działania z pewnością przyniosą korzyści naszej gminie. – dodaje

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź