GminaMarcinowice

Home / Aktualności / Bez kategorii
Autor:Publikacja: Administrator 2

Jarmark Bożonarodzeniowy w Marcinowicach – ruszają zgłoszenia wystawców

Gmina Marcinowice oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Marcinowicach zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy, który zorganizowany zostanie przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we Wrocławiu oraz Stowarzyszeniem “Ślężanie - Lokalna Grupa Działania”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 17 grudnia (godz. 11:00-16:00) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Marcinowicach. Do udziału zapraszamy rady sołeckie, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, zespoły folklorystyczne oraz producentów lokalnych z Dolnego Śląska. 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Marcinowicach będzie okazją do prezentacji tradycyjnych potraw oraz do świątecznych zakupów – zarówno żywności, jak i rękodzieła. 

Szczegółowy program już wkrótce, a tymczasem zapraszamy wystawców do wysyłania zgłoszeń. Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

Karta zgłoszenia – Jarmark Bożonarodzeniowy w Marcinowicach – WORD

Karta zgłoszenia – Jarmark Bożonarodzeniowy w Marcinowicach – PDF

Przy okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego Lokalna Grupa Działania „Ślężanie” ogłosiła konkurs „Najpiękniejsza chatka z piernika”. Zachęcamy do udziału. Czekają atrakcyjne nagrody. Regulamin znajduje się poniżej.

Regulamin konkursu na chatkę z piernika – WORD

Regulamin konkursu na chatkę z piernika – PDF

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź