GminaMarcinowice

Home / Aktualności / Czas wolny
Autor:Publikacja: Administrator 2

Dobre zawody w wykonaniu biegaczy ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach

W sobotę, 3.10.2020 r., już po raz siódmy odbył się Finał Jesiennych  Biegów Przełajowych w Krzyżowej. Organizatorem zawodów były Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy, Stowarzyszenie Świdnicka Grupa Biegowa, Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Grodziszczu.  

Skład  drużyny  Szkoły Podstawowej w Strzelcach reprezentującej Gminę Marcinowice stanowiło szesnastu uczniów klas IV- VIII. Młodzi sportowcy spisali się na medal. Liczba startujących w poszczególnych grupach biegowych była duża, a  organizatorzy przewidzieli nagrody za miejsca od I do VIII.

Najlepszy wynik w swojej kategorii wiekowej osiągnął Szymon Manijak z kl. VII, zajmując II miejsce, a na pozycji VII uplasowała się Nicola Oleszek, również z kl. VII. V miejsce, w kategorii rocznika 2006- 2007, zajął Paweł Zaperty. Jego brat, Piotr Zaperty, zajął miejsce VII.

Pozostali zawodnicy również osiągnęli punktowanie miejsca, co pozwoliło na uzyskanie przez Gminę Marcinowice VI lokaty na 21 startujących gmin.
Wszystkim biegaczom GRATULUJEMY!

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź