GminaMarcinowice

Home /
Autor:Publikacja: Tomasz Wasilewski

Zmiana sposobu funkcjonowania Urzędu Gminy Marcinowice

od 18.05.2020r.

Szanowni Mieszkańcy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne, zgodnie z Zarządzeniem Nr 37/2020 Wójta Gminy Marcinowice z dnia 15.05.2020 w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy Marcinowice, w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirua COVID-19, wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu Urzędu.

Urząd nadal pracował będzie w trybie szczególnym, w systemie ograniczonej dostępności dla interesantów, jednakże czynny będzie dla mieszkańców w godzinach:

7.00–15.00 – poniedziałek, środa, czwartek
7.00-17.00 – wtorek
7.00-13.00 – piątek

Sprawy pilne, wymagające obecności w Urzędzie będzie można załatwić przy zachowaniu odpowiednich odległości i minimalnym kontakcie z innymi interesantami.
Wszyscy interesanci podczas wizyty w urzędzie zobowiązani są poruszać się w maseczkach ochronnych lub innym nakryciu ust i nosa oraz w rękawiczkach, a także zachować bezpieczną odległość od innych osób. Dodatkowo w urzędzie obowiązuje dezynfekcja rąk. Prosimy o przestrzeganie powyższych zasad, mają one na celu nasze wspólne bezpieczeństwo.Obsługa interesantów odbywała się będzie w ustanowionych strefach, tj.: pokój nr. 1 (Sala Narad Urzędu Gminy Marcinowice)

Warto wiedzieć

W serwisie

Sprawdź