Gmina otrzymała dofinansowanie na realizację programu „Aktywny Orlik 2026”
Gmina Marcinowice otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 30 000 zł na realizację programu „Aktywny Orlik 2026”.

Środki zostaną przeznaczone na organizację wydarzeń sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców gminy, w tym również na aktywne zajęcia i inicjatywy skierowane do dzieci i młodzieży.
Realizacja zadania zakłada nie tylko zwiększenie wykorzystania obiektów sportowych, ale również integrację mieszkańców oraz promocję aktywnego spędzania czasu wolnego.
Wszystkie zadania realizowane będą w okresie 20.06–12.09.2026 r.
Zaplanowane wydarzenia:

DCIM100MEDIADJI_0614.JPG
GminaMarcinowice