piątek, 22 lutego 2019r.
   
Czcionka

Warsztaty w Tąpadłach

Projekt pn. „Małe zDolnoŚlązaki- twórcze i radosne dzieciaki!” jest dofinansowany ze środków projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Fundacja MarsJaiTy u Małgorzaty przystąpiła do projektu „Małe zDolnoŚlązaki – twórcze i radosne dzieciaki!”, który został dofinansowany ze środków projektu „Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw” realizowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

 

 

W ramach projektu w dniu 10 listopada br. na sali wiejskiej w Tąpadłach odbyły się warsztaty zdobienia tkanin oraz warsztaty mydlarskie, w których brało udział 21 uczestników.
Dzieci i młodzież zdobiła eko-torby za pomocą flamastrów i kredek do materiałów. Ograniczeniem była tylko ich wyobraźnia.

Uczestnicy mieli również możliwość zrobienia własnych mydełek w różnych kształtach (róża, serce, gwiazdka). Dekoracje z mydełek wykonali z części roślinnych tj.: lawenda, róża, nagietek, w różnych zapachach i kolorach.

Pani Gosia i Marta z Kamayu Art prowadzące warsztaty zorganizowały liczne zabawy integrujące uczestników. Rodzice przygotowali salę i pyszne wypieki. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę za udział w warsztatach.

Projekt zrealizowany został w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice