wtorek, 19 marca 2019r.
   
Czcionka

Z życzeniami dla pracowników oświaty

W czwartek 11 października 2018 r. w gminie Marcinowice nauczyciele i wszyscy pracownicy oświaty obchodzili swoje święto, Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczyste spotkanie odbyło się na sali wielofunkcyjnej w Publicznym Przedszkolu w Marcinowicach. Była to okazja do złożenia podziękowań, życzeń oraz spędzenia wspólnie czasu na rozmowach na temat zadań związanych z oświatą.

- Całemu Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom naszych szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pracę z młodzieżą, profesjonalizm, poświęcony czas  i wrażliwość na potrzeby młodych ludzi. Życzę satysfakcji zawodowej, spełnienia wyznaczonych celów,
a także życzliwości oraz wdzięczności wychowanków. Jest to rok szczególny, ponieważ działalność rozpoczęło pierwsze Publiczne Przedszkole, życzę Pani dyrektor oraz wszystkim pracownikom zadowolenia, spełnienia, zrozumienia i budowania wspólnie tego magicznego miejsca. Składam także podziękowania na ręce Pani Honoraty Błońskiej inspektor ds. Oświaty za wkład w budowanie systemu edukacji w naszej gminie, owocną współpracę ze wszystkimi placówkami oświatowymi z terenu gminy i powiatu.
Jestem niezmiernie wdzięczny za trud, jaki włożyła Pani w przygotowanie Pierwszego Publicznego Przedszkola w Marcinowicach do rozpoczęcia jego działalności. – mówił wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Życzenia złożyły również Przewodnicząca Rady Gminy Bożena Lema wraz z Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Anną Cajzner – Michnik wręczając w imieniu całej Rady Gminy Marcinowice na ręce dyrektorek małe upominki.

Podczas uroczystości wójt wraz z dyrektorami szkół: Panią Beatą Golczewską, Panią Joanną Mazanką oraz Panią Iwoną Ryżak wręczyli wyróżniającym się pracownikom szkół nagrody  i listy gratulacyjne.

W uroczystości ponadto wzięli udział: Proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Strzelcach – Ks. Marcin Czchowski, Sekretarz Gminy Marcinowice – Pani Alicja Synowska oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Marcinowicach – Dawid Sobczyk.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice