wtorek, 19 marca 2019r.
   
Czcionka

Wycieczka dzieci do Minieurolandu

W dniu 6 października 2018 r. najmłodsi mieszkańcy gminy Marcinowice pojechali do Minieurolandu w Kłodzku w ramach zadania publicznego pn. „ Dzieci w Minieurolandzie” współfinansowanego z budżetu gminy.


 

Z atrakcji Minieurolandu skorzystały dzieci i młodzież  z gminy Marcinowice oraz z gminy Świdnica, łącznie 26 osób. To dla nich zorganizowane zostało zwiedzanie z przewodnikiem, warsztaty botaniczne (gdzie powstały roślinki w zabawnych kształtach, eko-stworki) i gra terenowa. Wszyscy zjedli pyszny obiad, który sfinansował Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Wszystko wśród pięknych miniatur skąpanych w jesiennym słońcu.

Gmina Marcinowice udzieliła wsparcia na ten cel w ramach oferty złożonej przez Fundację MarsJaiTy u Małgorzaty.

- Z całego serca  dziękuję za zaufanie rodzicom i wsparcie firm i instytucji, które jak ja z miłością patrzą na dzieci - Gminie Marcinowice, Parkowi Miniatur Minieuroland w Kłodzku, Funduszowi Regionu Wałbrzyskiego, Piekarni Pasol-Paco Sp. z o.o., Sadom w Burkatowie, Gminie Miasto Świdnica, Wydziałowi Gospodarki Odpadami Urzędu Gminy Miejskiej Świdnica, Powiatowi Świdnickiemu, Gminie Świdnica, Dolnośląskiemu Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Wałbrzychu, Mirosławowi Szparze Usługi Leśne z Tąpadła, Renacie i Krystynie Drobny Sklep Obuwniczy S.C. oraz Wydawnictwu Studio Plan – mówi Małgorzata Jakubów, prezes Fundacji MarsJaiTy u Małgorzaty, organizator.

Zapraszamy do strony z relacją z wycieczki  https://marsjaity.blogspot.com/p/dzieci-w-minieurolandzie.html

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice