piątek, 22 lutego 2019r.
   
Czcionka

Stypendia Wójta Gminy Marcinowice rozdane

W dniu 18 lipca 2018 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Marcinowicach odbyło się uroczyste rozdanie Stypendiów Wójta Gminy Marcinowice.


Wójt Władysław Gołębiowski przywitał wszystkich zebranych i złożył stypendystom gratulacje za zdobyte w ciągu roku osiągnięcia.

- Cieszę się, że i w tym roku mogę wręczyć Wam nagrody. Jestem dumny, że w naszej gminie jest tak dużo zdolnej młodzieży. Życzę, abyście nadal się rozwijali i osiągali kolejne sukcesy. – mówił wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

W tym roku przyznanych zostało aż 106 stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych, których wysokość wynosiła:

- stypendium naukowe w gimnazjum 300 zł,

- prymusi gimnazjum 700 zł,

-stypendium naukowe w szkole podstawowej 200 zł,

- prymusi szkoły podstawowej 400 zł,

- stypendium sportowe 140 zł,

- stypendium artystyczne 140 zł,

- stypendium sportowe dla osób zgłoszonych przez Gminny Ludowy Klub Sportowy Marcinowice 500 zł.

W rozdaniu stypendiów uczestniczyli: wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski, inspektor ds. oświaty Honorata Błońska, przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Bożena Lema, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Teresa Michalak, zastępca przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Katarzyna Zając, przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Iwona Wiśniewska, prezes GLKS Marcinowice Arkadiusz Wiśniewski oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Marcinowicach Beata Golczewska.

 

Więcej zdjęć: TUTAJ

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice