piątek, 18 stycznia 2019r.
   
Czcionka

Uroczystość Dnia Strażaka w Gminie Marcinowice

W dniu 3 maja 2018 r. w kościele pw. św. Wacława w Marcinowicach odbyła się Uroczysta Msza Święta w intencji strażaków z gminy Marcinowice.


W nabożeństwie, któremu przewodniczył proboszcz parafii w Śmiałowicach ks. Marian Lewandowski, udział wzięli licznie przybyli strażacy z wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Marcinowice oraz włodarze gminy. Podczas mszy modlono się również w intencji ojczyzny Rzeczpospolitej Polski w związku z 227. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz naszej małej ojczyzny Gminy Marcinowice.

Na zakończenie mszy św. ks. kanonik Marian Lewandowski, Wójt Gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski oraz Komendant Gminny OSP Arkadiusz Kulig podziękowali strażakom za ich służbę i poświęcenie, składając najlepsze życzenia strażakom i ich rodzinom. Wójt Gminy Marcinowice wraz z Przewodnicząca Rady Gminy Marcinowice Bożeną Lemą wręczyli symboliczne bukiety kwiatów dla druhen i druhów, na ręce Prezesa Zarządu Gminnego OSP Czesława Wawro oraz Komendanta Gminnego OSP Arkadiusza Kuliga.

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice