piątek, 18 stycznia 2019r.
   
Czcionka

Spotkanie informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu

zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 25 kwietnia 2018 r.,

pt. „Możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich

na założenie działalności gospodarczej”.

Tematem spotkania będą:

- informacje dotyczące możliwości wsparcia dotacyjnego na zakładanie działalności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (Inicjatywa Leader),

- informacje dotyczące możliwości pozyskania instrumentów finansowych – preferencyjnych pożyczek na zakładanie działalności.

W spotkaniu udział również wezmą zaproszeni przedstawiciele instytucji realizujących projekty w ramach konkursów, zarówno z Regionalnego Programu Operacyjnego, jak i programów krajowych oraz podmioty wdrażające instrumenty finansowe.

Do udziału zapraszamy:

- wszystkie osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, w tym osoby zarejestrowane, jak i niezarejestrowane w powiatowych urzędach pracy.

Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Plac Magistracki 1, sala nr 26, II piętro, w godzinach 10:00-13.00.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice