piątek, 25 maja 2018r.
   
Czcionka

Bartosz Kozina ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach wyróżniony w kraju!

Bartosz Kozina, uczeń klasy II B Szkoły Podstawowej w Strzelcach, został laureatem regionalnego i wojewódzkiego etapu (I miejsce!)  VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”, którego organizatorem była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.


Cenne nagrody rzeczowe wręczyli mu osobiście 2 czerwca br. kierownicy placówek terenowych KRUS Pani Urszula Dembińska – kierownik Placówki Terenowej w Świdnicy i Pan Bartłomiej Grzegorczyk - kierownik Placówki Terenowej w Wałbrzychu. W uroczystości wziął udział także wójt Gminy Marcinowice – Pan Władysław Gołębiowski, który zagwarantował Bartkowi i jego rodzicom wyjazd do Warszawy, ponieważ chłopiec znalazł się w ścisłej czołówce 30-stu wyróżnionych w kraju i swoim sukcesem będzie się cieszył jeszcze raz w dn. 14 czerwca w Warszawie, gdzie w Sali Kolumnowej Sejmu odbierze kolejną nagrodę.

Bartkowi i jego wychowawczyni – p. Joannie Kubickiej, pod kierunkiem której powstała zwycięska praca, gratulujemy wielkiego sukcesu i życzymy udanego, pełnego niezapomnianych wrażeń wyjazdu do Warszawy.

WYSZUKIWARKA

BanerySTRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice