niedziela, 21 kwietnia 2019r.
   
Czcionka

Bajkowa jesień i czytanie opowieści biblijnych w Tąpadłach

Fundacja MarsJaiTy u Małgorzaty realizowała projekt "Bajkowa jesień dla dzieci z Gminy Marcinowice" oraz prowadzi w Tąpadłach czytanie opowieści biblijnych dla dzieci.


W ramach projektu "Bajkowa jesień dla dzieci z Gminy Marcinowice" Fundacja zorganizowała w listopadzie 2017r. wycieczkę do teatru we Wrocławiu. 8 listopada br. wspólnie z dziećmi i rodzicami zorganizowano spotkanie, podczas którego wybrano propozycję spektaklu. Spośród 3 propozycji wybrane zostało przedstawienie Wrocławskiego Teatru Lalek „Och, Emil”, na które pojechała grupa 13 dzieci wraz z 4 rodzicami i wolontariuszką  Fundacji. W ramach projektu Fundacja zakupiła również laptop. 29 listopada br. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt, w którym udział wziął wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Fundacja MarsJaiTy u Małgorzaty prowadzi również dla dzieci czytanie opowieści biblijnych w Tąpadłach. Zajęcia odbywają się mniej więcej raz na 2 tygodnie w środy i trwają od godziny do dwóch. Najmłodsi w nawiązaniu do przeczytanej opowieści rysują obrazki, śpiewają piosenki religijne dla dzieci.  Na spotkaniu zdarzają się niespodzianki. Jedną z nich była jaszczurka Agama brodata.

-„W imieniu Fundacji MarsJaiTy u Małgorzaty serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z rodzicami na czytanie opowieści biblijnych z rysowaniem do przeczytanej opowieści, nauką i śpiewem piosenek religijnych dla dzieci.

W ile dni Bóg stworzył świat?
Kto skusił Ewę w raju?
Czym jest arka Noego?
Jakich cudów Bóg dokonał w Egipcie?
Kim jest Baranek Boży?
Te i inne, ciekawe historie biblijne do posłuchania na sali wiejskiej Tąpadła 35.
Udział jest bezpłatny
Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/marsjaity/ i telefonicznie 74 8505203.
Serdecznie zapraszam”
- Małgorzata Jakubów prezes Fundacji.

BAJKOWA JESIEŃ DLA DZIECI Z GMINY MARCINOWICE

Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze środków własnych Operatorów

https://marsjaity.blogspot.com/

WYSZUKIWARKA

Banery
STRATEGIA GMINY MARCINOWICE


Gmina Marcinowice